Bezpieczeństwo w sklepie Emoris

person Wysłane przez: Emoris list W: Inne Opublikowane: comment Komentarz: 0 favorite Wyświetlenia: 1358

Podstawowym elementem naszej działalności jest zapewnienie naszym klientom bezpieczeństwa podczas transakcji. Zdajemy sobie sprawę z kwot, które Państwo wydają w naszym sklepie, dlatego wszelkie transakcje realizowane poprzez nasz sklep są w stu procentach bezpieczne.

Posiadamy Certyfikat SSL (mają go najlepsze sklepy)

Bardzo ważnym aspektem naszej działalności jest posiadany przez nas certyfikat SSL, który posiadają największe sklepy i serwisy internetowe, takie jak Allegro bądź OLX. Dzięki temu jesteście Państwo bezpieczni nie tylko podczas transakcji, lecz także w momencie pozostawiania u nas jakichkolwiek informacji poufnych.

Współpraca wyłącznie ze znanymi dostawcami płatności

Kupując w naszym sklepie, realizują państwo płatności wyłącznie przy pomocy znanego i cenionego przez Polaków systemu płatności Przelewy24. Gwarantuje on pełne bezpieczeństwo podczas transakcji a także podczas logowania się do bankowości internetowej.

Wysyłka

W sklepie internetowym Emoris dbamy także o wysyłkę, dlatego realizujemy ją wyłącznie przy pomocy najbardziej znanych podmiotów, takich jak InPost, DPD, poczta polska czy paczkomaty. Dodatkowo każde zamówienie jest ubezpieczone na odpowiednią kwotę, natomiast klient po wysyłce otrzymuje niezwłocznie numer do śledzenia paczki.

Komentarze

Brak komentarzy

Twój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło