Jak nosić kurtkę skórzaną? Porady i stylizacje dla kobiet oraz mężczyzn

person Wysłane przez: Emoris list W: Kurtki skórzane Opublikowane: comment Komentarz: 0 favorite Wyświetlenia: 2496

Kurtki skórzane coraz częściej są łączone z pewnymi siebie kobietami, które chcą wyrazić swój bezprecedensowy styl i wyróżnić się na tle innych, bardziej spokojnych kobiet. Nie zawsze jednak kurtka skórzana musi kojarzyć się z naszym mocnym charakterem.

Kobiety coraz częściej decydują się na dobór tzw. ramonesek do klasycznych rozwiązań, takich jak jeansy na co dzień. Jest to prosta, aczkolwiek bardzo dobra stylizacja, która pozwoli nam ubrać się odpowiednio w chłodniejsze wieczory.

Coraz częściej kobiety jednak inspirują się stylizacjami w których to kurtka skórzana jest dobierana do sukienek. Jedną z inspiracji może być sama Madonna, która w latach 80-tych łączyła już kurtkę skórzaną z koronkową sukienką.

Znana i ceniona ramoneska wśród kobiet, okazała się w ostatnich latach totalnym krzykiem mody. Noszą je gwiazdy muzyki, aktorki a także ikony mody, które stosują je nawet w okresie letnim, kiedy nawet w tym czasie wieczory potrafią być zimne. Ten trend możemy zauważyć także w Polsce, ponieważ ramoneska jest bardzo lekka, dzięki czemu spokojnie możemy zabrać ją ze sobą na kolację, film do kina czy wyjście na miasto.

Kurtka skórzana dla faceta – klasyka gatunku

Kurtka skórzana dla faceta to właściwie jego podstawowy atrybut, który może być wykorzystywany przez większą część roku. Faceci kochają kurtki skórzane i nie omieszkają ich założyć, jeśli tylko warunki atmosferyczne za oknem pozwolą na to.

Klasyczna kurtka skórzana w połączeniu z białym lub czarnym t-shirtem to ponadczasowe rozwiązanie, które zadziała na każdym spotkaniu (w tym także na randce!). Do tego jeans plus dobrze dobrany okular i jesteśmy gotowi na wyjście.

Największe tuzy filmu, muzyki czy sportu noszą kurtki skórzane i nie ma tym niczego dziwnego. Najbardziej popularni piłkarze, tacy jak David Beckham czy Paul Pogba często są widziani na mieście właśnie w skórzanych kurtkach. Warto dodać także, że sam David Beckham posiada swoją linię kurtek skórzanych, co tylko potwierdza słuszność zakupu produktu męskiej kurtki skórzanej.

Kurtki skórzane dają niemal nieograniczone możliwości tworzenia ciekawych stylizacji. Kilka sprawdzonych i łatwych do uzyskania niewielkim kosztem prezentujemy poniżej.

  • Skórzana kurtka + jeansy + biały t-shirt – jest to stylizacja a'la James Deans. Bardzo prosta w swojej formie, a przez to nieśmiertelnie modna i wpadająca w oko. Kolorystyczne dopasowanie czarni kurtki, błękitu spodni i bieli t-shirtu sprawia, że zarówno mężczyźni jak i kobiety o jasnych lub ciemnych karnacjach będą wyglądać w takim zestawieniu znakomicie.

  • Skórzana kurtka + spodnie khaki + czarny t-shirt – jest to stylizacja o charakterze delikatnie militarnym. Spodnie w kolorze khaki można zamienić na spodnie moro, które dadzą jeszcze większy efekt. Podkreśleniem prostego i męskiego stylu może być gładki czarny t-shirt, który można również zamienić na ciemną koszulkę z nadrukiem w kolorach czerwonym+biały.

Komentarze

Brak komentarzy

Twój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło