Odzież skórzana dla puszystych +Plus Size

person Wysłane przez: Emoris list W: Inne Opublikowane: comment Komentarz: 0 favorite Wyświetlenia: 2912

W naszej ofercie mamy dostępne również rozmiary dla osób puszystych. Nawet gdy osoba nie mieści się w tabelii rozmiarów jesteśmy w stanie uszyć odzież na jej zamówienie.

Podobają Ci się skórzane kurtki, płaszcze lub kamizelki? Chętnie kupiłabyś dla siebie coś z naturalnej skóry, ale problemem jest rozmiar? W popularnych sklepach nie możesz dopasować skórzanej odzieży do swoich gabarytów? Nie musisz się tym martwić! W naszym sklepie znajdziesz odzież skórzaną w rozmiarach Plus Size. Jest ona specjalnie dedykowana wszystkim paniom i panom, którzy chcą się cieszyć pięknem i komfortem noszenia skórzanych ubrań, ale do tej pory nie znaleźli swojego rozmiaru.

Odzież skórzana Plus Size

Nie jesteśmy dystrybutorem, ale producentem ubrań ze skóry. Nasza specjalizacja to kurtki, płaszcze, kożuchy i kamizelki. Dzięki temu że działamy samodzielnie, zachowujemy pełną elastyczność w doborze produktów do swojej oferty. Nie szyjemy na zapas, ale każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Pozwala nam to uszyć dowolną kurtkę lub kożuch na żądany rozmiar. Producenci, którzy szyją ubrania na masową skalę, korzystają z uniwersalnych tabeli rozmiarów. Osoby, które się w nich nie mieszczą, zostają pozbawieni możliwości korzystania z takich ubrań. Rozwiązaniem jest oferta naszego sklepu. Skontaktuj się z nami, napisz jaka kurtka Ci się podoba i podaj swoje wymiary. Odpowiemy Ci jakie są możliwości uszycia jej na miarę.

Skórzana odzież na zamówienie

Ubrania szyjemy wyłącznie z naturalnych gatunków skór. Nie korzystamy z tzw. skór ekologicznych, które są w rzeczywistości tworzywami sztucznymi, lepiej lub gorzej imitującymi prawdziwą skórę. Jeśli nie chcesz się zastanawiać czy producent rzeczywiście uszył kurtkę lub kożuch z prawdziwej lub sztucznej skóry, wystarczy kupować odzież w naszym sklepie. Na każdy produkt udzielamy gwarancji że jest wykonany ze skóry naturalnej, informujemy również o jej gatunku i sposobie prawidłowej konserwacji. Wszystko po to, aby kupione u nas ubrania mogły Ci służyć naprawdę długo, zapewniając maksymalną satysfakcję z noszenia. Ciesz się skórzanymi ubraniami w dowolnym rozmiarze, również tymi Plus Size. Nie daj się ograniczeniom rozmiarówek, zyskaj za to swobodę wyboru ubrań, które pokochasz.

Sprawdź nasze wszystkie modele w kategorii damskie kożuchy

Sprawdź nasze wszystkie modele w kategorii męskie kożuchy

Komentarze

Brak komentarzy

Twój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło