Klasyczne

Jest 70 produktów.

Pokazano 1-70 z 70 pozycji

Aktywne filtry

Kożuchy damskie ekologiczne klasyczne

Damskie kożuchy ekologiczne - klasyczne dostępne w naszym sklepie łączą cechy tradycyjnych  wyrobów futrzarskich z najnowszymi trendami mody. Każdy z naszych damskich klasyków nosi znamiona nowoczesności i prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie. W Emoris.pl można znaleźć damskie kożuchy o nietuzinkowych fasonach, w bogatej gamie kolorystycznej i z oryginalnymi dodatkami. 

 

Damskie kożuchy klasyczne

Damskie kożuchy klasyczne mają różną długość, krój i dodatki. Wszystkie łączy jedna podstawowa cecha - uszyto je z wysokojakościowej, doskonale wyprawionej, owczej skóry. Niektóre damskie kożuchy ekologiczne wykończono skórami naturalnymi innych zwierząt jak lisy czy jenoty. Jedne zapinane są tradycyjnie na guziki, inne posiadają wygodne zapięcie na zamek błyskawiczny. Większość naszych wyrobów zdobią bogato wykończone kaptury. 

Ekologiczne damskie kożuchy odpowiednie są na zimniejsze pory roku, gdyż gwarantują doskonały komfort termiczny i wysoką wygodę noszenia. Wszystkie nasze wyroby są na tyle uniwersalne, że każda z Pań znajdzie odpowiedni model dla siebie. Fasony damskich kożuchów są starannie dopracowane przez projektantów i oprócz wysokiej jakości użytej do ich uszycia skóry, posiadają wygodny krój, wysmakowane dodatki i leżą doskonale na każdej damskiej figurze, podkreślając jej atuty i maskując ewentualne niedoskonałości.