Pilotka

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Kurtki pilotki damskie

 

Damskie pilotki ze skóry kożuchowej to wyjątkowo ciepłe i komfortowe kurtki, których pierwowzór powstał w pierwszej połowie XX wieku. Ówczesne samoloty nie rozpieszczały pilotów i po osiągnięciu pewnej wysokości zmagali się oni z niekorzystnymi warunkami termicznymi. W 1938 roku ukazał się pierwszy model pilotki i od razu cieszył się dużym zainteresowaniem. Wygodna i ciepła kurtka ze skóry kożuchowej została oficjalnie wprowadzona na wyposażenie pilotów.

 

Kurtki skórzane pilotki

Damskie pilotki ze skóry kożuchowej nieco odbiegają od męskiego modelu, ale łączy je kilka wspólnych detali, takich jak: miękka, elastyczna i jednocześnie gruba skóra, ciepłe i miłe wnętrze obszyte grubą owczą wełną, wysoko stawiana stójka, chroniąca przed zimnem szyję i kark, trwale wzmacniane szwy czy zapięcie na zamek błyskawiczny i mnogość kieszeni, również zapinanych na suwak. Damskie modele pilotek posiadają fason bardziej dopasowany do figury, nie mniej w 100% mieszczą się w kanonie kurtek lotniczych.

 

Pilotka kurtka damska

Damskie pilotki ze skóry kożuchowej idealnie wpisują się w zimowy  pejzaż miejskich ulic. Oprócz komfortu, jaki gwarantują, są efektowne i nietuzinkowe. Świetnie leżą na każdej damskiej figurze.