Ramoneska

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Kurtki skórzane damskie Ramoneski 

Damskie ramoneski ze skory kożuchowej to jedne z najmodniejszych i najlepiej prezentujących się na kobiecej figurze krótkich kożuszków. Kurtki dostępne w naszym sklepie wzorowane są na fasonie klasycznej ramoneski, nawiązując do ich pierwowzoru. Historia powstania ramoneski sięga 1928 roku, kiedy to Irving Schott zaprojektował wzór kurtki motocyklowej o nazwie Perfecto. Na przełomie lat 60. i 70. XX wieku stała się ona kultowym ubiorem osób z kręgu muzyki rockowej i heavymetalowej. Ramoneski to obowiązkowy strój takich zespołów jak Black Sabbath czy Depeche Mode. Nazwa kurtki „ramoneska” pochodzi od powstałego w 1974 zespołu punkrockowego Ramones.

 

Damskie ramoneski ze skóry kożuchowej 

Damskie ramoneski ze skóry kożuchowej swoim fasonem nie odbiegają od klasycznego kroju tego typu kurtek. Wyróżnia je ciepła, komfortowa termicznie skóra owcza. Zamki błyskawiczne w naszych ramoneskach,  przesunięte są asymetrycznie na bok. Kurtki posiadają tradycyjne klapy, czasami zdobione ćwiekami oraz przyszyty pas dla jeszcze lepszego dopasowania kurtki do sylwetki. Niektóre kurtki tego typu posiadają też zwiększoną liczbę kieszeni oraz naramienniki.

 

Skórzane ramoneski damskie

Damskie ramoneski ze skory kożuchowej tylko pozornie zarezerwowane są dla młodzieży i fanów muzyki rockowej. Doskonale w nich wyglądają Panie w każdym wieku, w zależności od preferowanego stylu ubierania się. Kurtki świetnie prezentują się z dżinsami, spodniami skórzanymi i modnymi glanami.