Klasyczne

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-22 z 22 pozycji

Aktywne filtry

Męskie kożuchy klasyczne

 

Męskie kożuchy klasyczne stanowią jedną z najbardziej wszechstronnych propozycji odzieży zimowej dla panów. Dostępne w naszym sklepie modele doskonale sprawdzą się podczas zimy i przejściowych pór roku, zapewniając stylowy look w każdej sytuacji.

 

Kożuch męski zimowy - historia

Historia kożucha sięga jeszcze epoki kamienia łupanego. Ówczesny człowiek pokochał skórę za jej niezwykłą miękkość i wszechstronność. W epoce żelaza jakość noszonej skóry owczej związana była ściśle ze statusem społecznym, a za czasów Tudorów obszyte futrem szlafroki otwierane z przodu robiły prawdziwą furorę. Kilka stuleci później amerykańscy i europejscy piloci spopularyzowali kurtki z owczej skóry, które odegrały znaczącą rolę podczas bitwy o Anglię, a także w całej II wojnie światowej. Z czasem na rynku zaczęło pojawiać się coraz więcej modeli i fasonów, jednak męskie kożuchy klasyczne nie straciły na popularności, bowiem designem nawiązywały do swoich pierwowzorów, cieszących się niezwykle długą i ciekawą historią.

 

Kożuch męski - ciepły i modny

Męskie kożuchy klasyczne dostępne w naszym sklepie cenione są za wysokiej jakości materiały naturalne, znakomitą izolację od niskich temperatur, wilgoci oraz doskonałą ochronę przed lodowatym wiatrem. W Emoris znajdziesz autentyczne kożuchy ze skóry naturalnej, dostępne w wielu ciekawych wariantach kolorystycznych, długościach i fasonach. Oferujemy najwyższą jakość, atrakcyjne ceny oraz wieloletnie doświadczenie, które pomaga nam projektować najlepsze na rynku męskie kożuchy klasyczne. Przekonaj się sam!