Country / Western

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Odzież skórzana Country/Western

 

Pewne style w modzie się nie starzeją, mają ponadczasowy urok i swoich wiernych wielbicieli. Tak jest między innymi z ubraniami i dodatkami, które nawiązują do estetyki Dzikiego Zachodu, amerykańskiej farmy i pracujących na niej kowbojów. Odzież skórzana w stylu country western stała się popularna we współczesnej modzie wraz z jeansami i ekspansją amerykańskich marek, którym ta estetyka jest w oczywisty sposób bliska. Znajdziemy tu obowiązkowe kraciaste koszule o charakterystycznym kroju z karczkiem na przedzie i w tyle, klasyczne jeansy w kolorze indygo z nitami i maleńką kieszonką na monety, buty-kowbojki i oczywiście nadające całości odpowiedniego charakteru skórzane kamizelki.

 

Odzież skórzana w stylu Western

Moda na odzież skórzaną w stylu western nie osłabła na przestrzeni lat, a wręcz ma się bardzo dobrze. Nic więc dziwnego, że nasz sklep wyszedł naprzeciw potrzebom wszystkich jej miłośników, którzy chętnie zakładają odpowiednie fasony na specjalne okazje lub w ramach modowego eksperymentu. Według nas koniec lata i jesień to pory najbardziej odpowiednie na stylizacje rodem z Dzikiego Zachodu. Oferowana w sklepie Emoris.pl odzież skórzana w stylu country western zachęca do takiej właśnie zmiany swojego looku.

 

Odzież skórzana w stylu country

Odzież skórzana w stylu country to przede wszystkim kamizelki dedykowane pewnym siebie mężczyznom, niezłomnie walczącym o swój byt na sawannach i kamienistych pustyniach dalekiego Zachodu. Symbolizują twardy charakter i odporność człowieka, tak jak naturalna skóra, z której zostały wykonane. Kamizelki męskie to propozycja dla każdego mężczyzny, pragnącego wzbogacić swój wizerunek, uzupełniając go koszulą w kratę i jeansami. Odzież ta lubiana jest również przez motocyklistów i miłośników jazdy konnej. Warto więc spróbować kowbojskiego stylu!