Skórzana odzież motocyklowa

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Męska skórzana odzież motocyklowa

 

Męska skórzana odzież motocyklowa jest niezwykle ważna dla wszystkich miłośników jednośladów. Nie tylko nadaje jej właścicielowi charakterystycznego stylu, ale przede wszystkim posiada parametry funkcjonalne, które wpływają na bezpieczeństwo i komfort jazdy. Dlatego ważne jest, by ubiór dobrać zgodnie z indywidualnymi potrzebami motocyklisty i z myślą o względach praktycznych, a nie tylko estetycznych. Podstawowym elementem takiego stroju jest bez wątpienia kurtka. Stojąc przed alternatywą zakupu skórzanej lub tekstylnej odzieży na motocykl, powinieneś zastanowić się nad tą pierwszą. Skóra naturalna zapewnia bowiem doskonałą trwałość i wysoki poziom ochrony w przypadku nieszczęśliwego spotkania z nawierzchnią drogi. Jednocześnie jej klasyczny charakter sprawia, że jednoznacznie kojarzy się z odzieżą motocyklową.

 

Skórzana odzież motocyklowa męska

Oferowana przez nas męska skórzana odzież motocyklowa charakteryzuje się nie tylko wysoką wytrzymałością i jakością wykonania, ale też - dzięki swojemu krojowi - zapewnia wygodę i komfort użytkowania. Posiadamy modele skórzanych kurtek motocyklowych, które można stosować w każdym stylu jazdy. Dobrze wyprawiona skóra bydlęca jest nie tylko odporna na rozdarcie i uderzenia, ale także posiada stylowy wygląd. Przepuszcza też powietrze, gdyż dodatkowe otwory wentylacyjne zapewniają w czasie jazdy właściwy komfort termiczny.

 

Skóra motocyklowa

Odpowiednia dbałość i konserwacja sprawiają, że męska skórzana odzież motocyklowa będzie nam służyła przez lata. Podczas dłuższego noszenia przystosowuje się do kształtu ciała. Nic dziwnego więc, że skóra jest wysoko ceniona przez użytkowników, którzy poszukują w tego typu ubraniach wytrzymałości, wygody i ochrony podczas ewentualnych upadków.