Kurtki oraz kamizelki skórzane idealne na motocykl

person Wysłane przez: Emoris list W: Kurtki skórzane Opublikowane: comment Komentarz: 0 favorite Wyświetlenia: 836

Wiosna i lato to sezon motocyklowy. Fani jazdy na dwóch kółkach z utęsknieniem czekają na pierwsze ciepłe i słoneczne dni, aby móc wyjechać na swoich maszynach na bezkresne drogi i poczuć prawdziwą wolność, jaką daje motocykl. Oczywiście do nowego sezonu trzeba się właściwie przygotować. Sprawdzić stan techniczny motocykla, jak również zadbać o swój ubiór.

Skórzana odzież motocyklowa

Dlaczego odzież motocyklową produkuje się głównie z naturalnej skóry? Powodów jest wiele, możecie o nich przeczytać poniżej.

•      Trwałość – istotną kwestią przy wyborze odzieży motocyklowej jest jej trwałość. Powinna ona być wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne i zagięcia. Podczas jazdy motocyklem dochodzi do wielu różnego rodzaju zdarzeń, które mogą mieć wpływ na trwałość odzieży. Ta z naturalnej skóry będzie służyć jak najdłużej. Szczególnie kurtki oraz skórzane kamizelki są chętnie wybierane przez motocyklistów.

•      Wygoda – skóra jest elastyczna i dopasowuje się do kształtu ciała. Skórzane kurtki i kamizelki nie krępują ruchów motocyklistów, pozwalając im na bezpieczną i sprawną jazdę w każdych warunkach. Nawet wielogodzinne prowadzenie motocykla w takiej kurtce nie powoduje uczucia zmęczenia i pozwala w pełni cieszyć się przejażdżką.

•      Wygląd – co by nie mówić, to skórzana kurtka lub skórzana kamizelka na stałe wpisała się do kultury motocyklowej. Nie tylko popularne i lubiane przez harleyowców, ale także przez przedstawicieli wielu innych grup motocyklistów, szczególnie tych kierujących motocyklami turystycznymi.

Kurtka lub kamizelka z naturalnej skóry to bardzo dobry pomysł na prezent dla bliskiej osoby, zakochanej w motocyklowej kulturze. Produkowana przez nas odzież skórzana może również posłużyć jako odzież klubowa i być przeznaczona pod umieszczenie na niej logo – np. metodą haftowania lub tłoczenia. Autentyczna, najwyższej jakości skóra naturalna jest kolejnym ważnym powodem, dla której warto kupować kurtki i kamizelki polskiej produkcji, produkowane z pasją i miłością do prawdziwego rzemiosła.

Sprawdź nasze propozycje dla niej i dla niego

Dzięki skórze motocyklowej czujemy się wygodnie, gustownie i co najważniejsze pewnie. Odzież motocyklowa podkreśla nasz charakter i temperament. Dlatego produkty z tego działu, są chętnie kupowane przez klientów naszego sklepu.

Komentarze

Brak komentarzy

Twój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło