Nasz sklep jest otwarty na każdego klienta i wszelkie metody płatności, które mogą być dla Państwa wygodne. Skutkiem temu proponujemy Państwu szeroki wachlarz płatności, który pozwoli każdemu z Państwa znaleźć swoją ulubioną metodę do zrealizowania płatności w naszym sklepie.

Płać wygodnie dzięki systemowi przelewy24.pl

Jest to jeden z najbardziej znanych pośredników płatności w sieci. Oferuje go dziś każdy profesjonalny sklep internetowy. Wybierając „Przelewy24” będziemy mogli w szybki i wygodny sposób zrealizować swoją płatność, która zostanie natychmiastowo zaksięgowana w naszym systemie.

Szybkie przelewy online

Między innymi, Mbank, Credit Agricole IPKO, Millenium, Alior bank, Santander, Bank Pekao, ING, BNP Paribas, T-Mobile Usługi bankowe, Idea, BOŚ bank, Plus bank, Toyota, bank, Bank Nowy BFG S.A, Bank Pocztowy24, GET IN bank, Inteligo, Noble bank Nest bank,  Citi handlowy, Banki spółdzielcze, SGB.

Karty płatnicze VISA oraz Mastercard

W naszym sklepie bez obaw możesz płacić kartami VISA oraz Mastercard.

PayPal

Forma płatności, z której korzysta już prawie 200 milionów użytkowników na świecie, w tym 900 tysięcy w Polsce, dokonując płatności w 26 walutach na 190 rynkach świata. W systemie PayPal klienci mogą płacić przy użyciu karty kredytowej bądź salda konta PayPal, które można zasilać przelewami z rachunku bankowego lub innego konta PayPal.

Systemy ratalne e-raty

W naszym sklepie możesz również skorzystać z nisko oprocentowanych rat. Kliknij po więcej informacji.

Za pobraniem

Pieniądze przekazujesz kurierowi przy odbiorze zamówienia.

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty zamówienia możliwy jest po wcześniejszym uzgodnieniu, na terenie Będzina.

Inne formy płatności

Jeżeli żadna z powyższych form płatności ci nie odpowiada, skontaktuj się z nami znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązanie.

Dane do przelewu standardowego

Bank Millenium

Emoris Jakub Skrzypiec

54 1160 2202 0000 0003 8316 9620

W tytule prosimy o podanie numeru zamówienia