Klasyczna

Aktywne filtry

Klasyczna kurtka skórzana

 

Damskie klasyczne kurtki skórzane sprzedawane w naszym sklepie są dostępne w wielu odsłonach. Bogaty wybór kolorów, krojów, obszyć i innych modnych akcentów, wyróżnia je na tle innych tradycyjnych damskich kurtek skórzanych. Do ich wyrobu wykorzystano doskonałej jakości, miękkich i elastycznych, profesjonalnie wyprawionych, naturalnych skór zwierzęcych. Niektóre z nich sprawdzą się o każdej porze roku, nawet podczas chłodnych, letnich wieczorów. Inne przeznaczone są głównie do noszenia zimą i w przejściowych porach roku.

 

Damskie klasyczne kurtki skórzane

Damskie klasyczne kurtki skórzane posiadają różne długości i fasony - od krótkich, w stylu żakietu czy marynarki, do długich do kolan, obszytych futerkiem, przywodzące na myśl płaszcz. W Emoris każda z damskich klasycznych kurtek skórzanych jest niepowtarzalna, a nasi projektanci czerpią swoje inspiracje ze światowych pokazów mody. Oryginalne dodatki, jak ćwieki, metalowe guziki, zamki błyskawiczne wszyte asymetrycznie czy szalowe wykończenia z futer lisa, tworzą szeroki asortyment, spośród którego Panie mogą wybrać modele najbardziej odpowiadające ich stylowi i gustowi.

 

Damskie klasyczne kurtki skórzane pasują niemal do wszystkiego. Doskonale mogą uzupełniać wizytowy strój, jak i wpisać się w miejski pejzaż. Wiele sportowych stylizacji nabierze innego wymiaru w połączeniu z tymi kurtkami.