Męskie kamizelki skórzane

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Męskie kamizelki skórzane

Męskie kamizelki skórzane to element garderoby doskonały na przejściowe pory roku. Kiedy temperatury na zewnątrz są coraz niższe, a po ciepłym lecie pozostały jedynie miłe wspomnienia, kamizelki męskie ze skóry wydają się być najlepszym rozwiązaniem. To doskonały wybór dla wszystkich Panów ceniących sobie swobodę ruchów i komfort termiczny. Ponadczasowe połączenie męskiej kamizelki skórzanej z flanelową koszulą lub ciepłym golfem wzbogaca wizerunek osoby silnej i energicznej.

  

Męskie kamizelki skórzane w sklepie Emoris.pl

 

klasyczne kamizelki zapinane na zamek błyskawiczny oraz kamizelki motocyklowe.

 

W czasie spaceru po mieście, wyprawy na łono natury z rodziną czy przejażdżki na swoim ukochanym jednośladzie, męskie kamizelki skórzane uchronią posiadacza przez zdradzieckim chłodem, oferując jednocześnie niczym nie skrepowaną swobodę ruchów. Każdy z modeli posiada wszyty zamek błyskawiczny, dzięki czemu zyskujemy solidną izolację przed wiatrem. Gdy temperatura niespodziewanie wzrośnie, poły można rozsunąć.

 

Kamizelki męskie ze skóry naturalnej

Męskie kamizelki ze skóry to odzież dedykowana pewnym siebie mężczyznom,  którzy wiedzą czego oczekują od życia i prą odważnie do przodu. Ich wybór nie jest przypadkowy, gdyż trudno wyobrazić sobie coś bardziej autentycznego, prostego i mocnego niż naturalna skóra. Od wieków uznaje się ją za najlepszy materiał na odzież, co wynika z dużej wytrzymałości, wysokich walorów użytkowych, bardzo dobrej izolacyjności i idealnego wyglądu. Kamizelki męskie ze skóry naturalnej to doskonała propozycja dla Panów, którzy pragną wzbogacić swój wizerunek nieszablonowym elementem odzieży.