Drogi kliencie, masz 30 dni na zwrot zakupionego towaru. Jeżeli chcesz zwrócić dany produkt zacznij od wypełnienia obowiązkowego formularza odstąpienia od umowy który, można pobrać poniżej. Gdy już to zrobisz zacznij kompletować zamówienie, upewnij się, że spakowałeś potwierdzenie zakupu (paragon/faktura), formularz oraz zwracane produkty. Paczkę wyślij na adres, który znajduje się na formularzu zwrotu. Koszt zwrotu pokrywa kupujący. Pieniądze zwracamy przelewem na konto bankowe najszybciej jak jest to możliwe, ale nie później niż 10 dni roboczych. 

 

Pamiętaj, zwracane rzeczy muszą być nowe i nieużywane oraz posiadać wszystkie metki! Nie przyjmujemy paczek za pobraniem.  Przed wysłaniem zwrotu prosimy o kontakt mailowy (sklep@emoris.pl) lub telefoniczny 517-517-198.

 

*Zgodnie z art.38 ustawy z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta, informujemy że prawo do odstąpienia umowy tracą klienci którzy zamówili u nas produkt nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji konsumenta. Dotyczy to tylko szycia na miarę oraz personalizacji zamówienia.

Link do ustawy możesz znaleźć TUTAJ.

Pobierz Formularz zwrotu:

WERSJA PDF

WERSJA JPG


Adres do zwrotu:

Emoris Jakub Skrzypiec

Wysoka 8a/58

41-209 Sosnowiec

517-517-198

sklep@emoris.pl