Odzież skórzana szyta na miarę, na twoje zamówienie!

person Wysłane przez: Emoris list W: Szycie na miarę Opublikowane: comment Komentarz: 0 favorite Wyświetlenia: 7471

Odzież skórzana jest wyrazem osobowości i niepowtarzalnego charakteru. Odpowiada zatem Państwa potrzebom i oczekiwaniom. Jest tak samo indywidualna i jedyna w swoim rodzaju jak nasi Klienci. Właśnie z tego powodu dokonując zakupu w naszym sklepie, mogą Państwo personalizować swoje zamówienia.

 Zamówienia indywidualne na odzież skórzaną to możliwość ostatecznego wpływania na jej wygląd i funkcjonalność. Do szytych przez nas kurtek mogą Państwo zdecydować o dodaniu kaptura, dodatkowych kieszeni, przeszycia, a także zmiany koloru lub zamówić wykonanie kurtki wg własnego projektu. Jest to szansa na odróżnienie się od reszty i noszenie ubrań takich, które będą posiadać wyłącznie Państwo. Zamawiając indywidualne, personalizowane ubrania skórzane, w dalszym ciągu mogą być Państwo pewni ich wysokiej jakości, gwarantującej komfort i wygodę użytkowania przez długi czas. *W naszym sklepie, niektóre kurtki skórzane oraz kożuchy podlegają ograniczonej możliwości personalizacji.

*W przypadku niestandardowych wymiarów daleko odbiegających od tabeli rozmiaru, lub skomplikowanych przeróbek pobieramy dodatkową opłatę, o czym informujemy klienta stosowną informacją.

*Zgodnie z art.38 ustawy z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta, informujemy że prawo do odstąpienia umowy tracą klienci którzy zamówili u nas produkt nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji konsumenta.

Kliknij tutaj aby dowiedzieć się jak pobrać wymiary.

Sprawdź nasze wszystkie modele w kategorii damskie kożuchy

Sprawdź nasze wszystkie modele w kategorii męskie kożuchy

Komentarze

Brak komentarzy

Twój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło