Odzież skórzana szyta na miarę, na twoje zamówienie!

person Wysłane przez: Emoris list W: Szycie na miarę Opublikowane: comment Komentarz: 0 favorite Wyświetlenia: 4906

Odzież skórzana jest wyrazem osobowości i niepowtarzalnego charakteru. Odpowiada zatem Państwa potrzebom i oczekiwaniom. Jest tak samo indywidualna i jedyna w swoim rodzaju jak nasi Klienci. Właśnie z tego powodu dokonując zakupu w naszym sklepie, mogą Państwo personalizować swoje zamówienia.

 Zamówienia indywidualne na odzież skórzaną to możliwość ostatecznego wpływania na jej wygląd i funkcjonalność. Do szytych przez nas kurtek mogą Państwo zdecydować o dodaniu kaptura, dodatkowych kieszeni, przeszycia, a także zmiany koloru lub zamówić wykonanie kurtki wg własnego projektu. Jest to szansa na odróżnienie się od reszty i noszenie ubrań takich, które będą posiadać wyłącznie Państwo. Zamawiając indywidualne, personalizowane ubrania skórzane, w dalszym ciągu mogą być Państwo pewni ich wysokiej jakości, gwarantującej komfort i wygodę użytkowania przez długi czas. *W naszym sklepie, niektóre kurtki skórzane oraz kożuchy podlegają ograniczonej możliwości personalizacji.

*W przypadku niestandardowych wymiarów daleko odbiegających od tabeli rozmiaru, lub skomplikowanych przeróbek pobieramy dodatkową opłatę, o czym informujemy klienta stosowną informacją.

*Zgodnie z art.38 ustawy z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta, informujemy że prawo do odstąpienia umowy tracą klienci którzy zamówili u nas produkt nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji konsumenta.

Kliknij tutaj aby dowiedzieć się jak pobrać wymiary.

Komentarze

Brak komentarzy

Twój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Zarejestruj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło